Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /DISK3/WWW/galerie-nemecek.cz/www/frontend.php on line 17 Galerie Němeček | galerie

galerie

Galerie Němeček vznikla v červnu 2005 s hlavním cílem vyhledávat a prosazovat současné mladé autory. Klíčovou koncepcí galerie je vystavovat studenty a začínající umělce v kontextu s tvorbou jejich profesorů a dalších zavedených postav české výtvarné scény. Galerie Němeček si jako další důležitý úkol vytkla odlišit se od ostatních konkurenčních projektů nalezením moderní, přehledné, jednoduché, ale přitom obsažné formy. Věřím, že si Galerii Němeček brzy oblíbíte.

 

Jaroslav Němeček

 


 

 

Zobrazení


Galerie Němeček se správně zobrazuje při nejběžnějším rozlišení 1024x768 pixelů (standardní velikost fontu).

 

 

Prezentace


Hlavní stránka obsahuje všechny zastupované umělce, doplněné o charakterizující dílo. Kliknutím na jméno nebo zástupný obrázek se otevře stránka daného autora s údaji k jeho osobě a přehledem tvorby. Samozřejmostí je detail díla po kliknutí. Druhým kliknutím se detail zavře.

 

 

Rezervace


Kliknutím na odkaz Rezervovat je aktivován jednoduchý formulář po jehož vyplnění a odeslání se dílo zarezervuje. Garantujeme, že do 24 hodin po rezervaci budete kontaktováni zástupcem Galerie Němeček.

 

TIP! Rezervace není závazná, proto máte-li zájem o již rezervované dílo, neváhejte a vyplňte rezervační formulář. Váš požadavek bude zařazen do dalšího pořadí.

 

 

Dodání


Obrazy a další umělecká díla Vám budou předána osobně zástupcem Galerie Němeček nebo spediční službou na místo, které si dohodnete, v den a dobu, kterou si určíte.

 

 

Doprava


Doprava je zdarma v Praze a okolí. Cena dopravy jinak záleží na rozměrech díla a vzdálenosti místa doručení.

 

 

Cena


Cena uvedená na těchto stránkách je konečná a nejsou k ní později přičteny žádné další poplatky nebo daně. Cena je splatná při předání díla. Platit lze v hotovosti nebo po předchozí dohodě převodem z bankovního účtu.